DEĞERLİ VELİLER, SEVGİLİ SPORCULARIMIZ;Yenilikte Öncü olan Galatasaray ailesinin Gaziantep Spor Okulları olarak 11 yıldır Eğitim - Öğretime devam etmekte olan Gaziantep Futbol Okulumuz modern yaklaşımıyla, bilimsel ve entellektüel birikimlerini;
Basketbol, Voleybol ve Yüzme branşlarında sporcularımıza aktaracaktır.

Amacımız öncü dünyayı takip eden dinamik, bilim, kültür ve sanat ile beslenmiş sporcular yetiştirmektir.

Galatasaray Spor Okullarımızın köklü eğitim felsefesiyle sahip olduğumuz değerleri geleceğe taşıyan, misyonu başta kendisi olmak üzere fiziksel ve sosyal çevresindeki tüm varlıklara karşı duyarlı olan, yaratıcı ve sorgulayıcı düşünen, etkin ve verimli olarak antremanlarda çalışma alışkanlığı kazanmış ve paylaşımcılığı esas olan sporcular yetiştirmektir.

Toplumu ayakta tutan, geleceğe daha fazla umutla bakmamıza yardımcı olan, ülke olarak güvenimizi tazeleyen bir spor okulu olarak, Fair-play ilkeleri doğrultusunda eğitim anlayışımızı geliştirmek bizim için çok önemlidir. Öğrenmek hayat boyu süren bir faaliyettir. Kaliteli ve aşkla çalışan akademisyen kadrosuyla, yenilikçi anlayışıyla, öğrenmeyi öğreten özelliği ile Spor Okullarımızda verilen eğitim vazgeçilmez bir unsurdur.

Temennimiz Galatasaray ailesinde yüzyıllardır var olan öğrenme azminin her geçen sene artmasıdır. Bu süreçte maddi ve manevi desteğini her zaman yanı başımızda hissettiğimiz siz değerli velilerimize, değerli antrenörlerimize, bütün çalışanlarımıza ve geleceğimizin teminatları olan sporcularımıza sağlıklı, başarılı ve huzur dolu yıllar dileriz.